O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe MKD powstało w 2011r, od samego początku działalności firmy jej misją jest realizowanie przedsięwzięć inwestycyjnych

w branży budowlanej zgodnie z wymaganiami inwestora, z zachowaniem wysokiego standardu i jakości świadczonych usług, na warunkach gwarantujących rozwój firmy w ramach konkurencji rynkowej.

Od ponad 10 lat zajmujemy się wykonywaniem sieci kanalizacyjnych, sieci wodociągowych, odwadnianiem wykopów i wynajmem maszyn. Na przestrzeni lat firma rozrosła się, nabyliśmy doświadczenia, pracownicy wykwalifikowali się i stworzyli zespół profesjonalistów,

co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych prac oraz zadowolenie Inwestorów. Prowadzone roboty wykonywane są zgodnie z przepisami, z należytą starannością i przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów sprawdzonych producentów.

Staramy się łączyć wysoką jakość usług z wysokiej jakości materiałami w konkurencyjnych cenach. Oferujemy usługi głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Posiadamy rozbudowany park maszynowy w skład którego wchodzą: samochody ciężarowe, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, koparko-ładowarki, walce i wiele innych.